Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Japán tolmács

Feladatok:

  • Tolmácsolás japán nyelven
  • Japán kollégák napi kommunikációjának támogatása
  • Írásbeli fordítási feladatok elvégzése
  • Üzleti levelezés folytatása japán nyelven
  • Megbeszéléseken való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú japán nyelvtudás
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 2 év tolmács tapasztalat (ipari területen szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Számlaképesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság, csapatszellem
  • Kiváló kommunikációs készség
 Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások (pl.: munkába járás támogatása)
  • Stabil, hosszútávú lehetőség

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő