www.cvonline.hu

Japán tolmács

  • A hirdetés 811 napja lejárt

Feladatok:

  • Tolmácsolás japán nyelven
  • Japán kollégák napi kommunikációjának támogatása
  • Írásbeli fordítási feladatok elvégzése
  • Üzleti levelezés folytatása japán nyelven
  • Megbeszéléseken való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú japán nyelvtudás
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 2 év tolmács tapasztalat (ipari területen szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Számlaképesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság, csapatszellem
  • Kiváló kommunikációs készség
 Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások (pl.: munkába járás támogatása)
  • Stabil, hosszútávú lehetőség

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő