JAPÁN tolmács - ügyvezetői asszisztens (Referenciaszám: PJ4022)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.05.
Jelentkezési határidő: 2015.11.11.
Hirdetés azonosító: 988741
lejárt

Dinamikusan fejlődő, Pest megyei autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

JAPÁN tolmács-ügyvezetői asszisztens

A sikeres pályázó főbb feladatai:
- Tolmácsolás japánról- magyarra, magyarról-japánra (konszekutív, szinkron)
- Általános és műszaki szöveg fordítása
- Ügyvezető igazgató napi munkájának támogatása
- Személyi asszisztensi feladatok ellátása

A feladatkör betöltéséhez szükséges:
- Felsőfokú fordítói, tolmács végzettség
- Tárgyalási szintű JAPÁN nyelvtudás
- 1-2 év tolmács, fordítói szakmai tapasztalat
- Határozott fellépés
- Jó kommunikációs készség

Előny:
- Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális munkakörnyezet
- Fiatalos, lendületes csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.