www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 745273
lejárt
Tech People FEJLÉC

Ügyfelünk megbízásából keresünk:

J2EE / JEE 6 Fejlesztő - projektmunka (GYAS)

Feladatok:
Ügyfél oldalon csapatban való fejelsztési feladatok ellátása haladó technolóigiai környezetben
Scrum teamben való fejlesztés

Elvárások:
- Minimálisan 1,5-2 év Java (EE!) fejlesztői tapasztalat különös tekintettel a következő technológiákra:
JPA 2/Hibernate 4.2, EJB 3.1, jUnit, NetBeans vagy Eclipse ismeretek
Angol nyelvismeret

Előny:
Vaadin Web Framework 6-7, CSS
Git, Maven, Hibernate Envers, JBoss 7

JAX-WS 2, JAXB, CDI, jUnit, AspectJ

Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés kezdete: akár azonnal
Projekthossz: 6-9 hónap lekötés hosszabbítási lehetőséggel

További információért hívja irodánkat: +36-1-7897416 (Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió