www.cvonline.hu

IWS nemzetközi hegesztő specialista

  • A hirdetés 643 napja lejárt

Az SFL technologies Kft. munkavállalót keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Hegesztő dokumentumok kezelése, felügyelete (munkapróbák)
  • A hegesztési tevékenység végrehajtásának irányítása a kivitelezési előírások és szabályok szerint
  • Adott projekthez tartozó hegesztési feladatok napi, heti, határidő szerinti felosztása a termelési vezetővel egyeztetve, folyamatos ellenőrzés és javaslattétel racionalizálásra
  • A napi szintű hegesztési problémák, minőségügyi feladatok gyakorlatban történő megoldása
  • Javító intézkedésekre javaslattétel, utasítás alapján megvalósítás
  • Hegesztési előírások betartatása, nyomon követése
  • Hegesztés előtti ellenőrzések és vizsgálatok elvégzése (pl. előkészítések, illesztések)
  • Munkafeltételek ellenőrzése

Elvárások:

  • gépipari szakmunkás, előnyt jelent az ívhegesztő
  • IWS nemzetközi hegesztő specialista képesítés
  • EN ISO9606-1 szerinti minősítés két eljárásból
  • érvényes tűzvédelmi engedély
  • hegesztés területén szerzett legalább 3 éves szakmai
  • döntőképes, magabiztos fellépés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Magas stressz tűrő képesség

Amit kínálunk:

  • Magas kereseti lehetőség
  • Nemzetközileg elismert cégcsoport
  • Előrelépési lehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívások
  • igény esetén szállás biztosított

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével az alábbi email-címre.

Helyek Vas
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő