www.cvonline.hu
Ív/Láng hegesztő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2016.07.20.
Hirdetés azonosító: 1061060
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. csongrádi megbízója részére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Szerkezeti elemek készítése, javítása, műszaki dokumentációk alapján ív vagy láng hegesztési eljárással
  • Egyszerű gépészeti műszaki rajzok olvasása, alapmérések, elvégzése, ellenőrzése

Elvárások:

  • Fémipari szakmunkás végzettség
  • Ív vagy láng hegesztési képzettség
  • Hegesztésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasás
  • Monotónia tűrés

Amit nyújtunk:

  • Alapbér + a 2. hónaptól nettó 18 000 Ft Cafeteria
  • Mozgóbér juttatás eredménytől függően 3 havonta
  • 1 műszakos munkarend
  • Jó, tiszta munkakörnyezet
  • Törvény szerint utazási költségtérítés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.