www.cvonline.hu

Ív és lángvágó

  • A hirdetés 413 napja lejárt

 Acélkereskedelemmel foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Durva lemezek (8mm-130mm-ig) vágása, és betonacélok vágása
  • Be- és a kimenő áru mozgatása, rakodása
  • Raktárkészlet teljes felelősséggel történő kezelése
  • Leltározásban történő részvétel
  • Raktári rend betartása
  • Egyéb raktáros feladatok

Elvárások:

  • Ív- és lánghegesztő (vas és fémszerkezet lakatos) szakmunkás bizonyítvánnyal vagy ezzel egyenértékű végzettséggel
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsgával
  • Minimum 2-5 tapasztalat

  • Jó fizikai állóképesség

Előny:

  • Nehézgépkezelői OKJ + Gépkezelői jogosítvány megnevezett darutípusokkal vagy

  • Emelő gépkezelő (kivéve targonca) OKJ + Gépkezelői jogosítvány megnevezett darutípusokkal

  • Közeli lakhely

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés + Cafeteria
  • Stabil hátterű cég
  • Kellemes, modern munkakörnyezet
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör
  • Munkába járástámogatás

Munkavégzés helye:

  • Budapest XXI. kerület

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a E-mail cím megjelenítése

     e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő