Dinamikusan fejlődő stabil hátterű hazai IT cég részére keresünk munkatársat

IT/IRODATECHNIKAI ÜZLETKÖTŐ

 (HF 9-6826)

pozícióba.

Feladatok:

  • Árajánlatok, szerződések elkészítése,
  • Ügyféltalálkozókon részvétel, üzleti tárgyalások lebonyolítása,
  • Hideghívások, új ügyfelek felkutatása,
  • Termékbemutatók, oktatások tartása.

Elvárások:

  • Műszaki értékesítés területén szerzett tapasztalat (előny informatika/irodatechnika),
  • Műszaki/technikai ismeretek,
  • Angol nyelvtudás, elegendő írás-olvasás szintjén,
  • Nyitott, kommunikatív személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes, kiemelkedő jövedelem, magas alapfizetés + jutalék.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Veszprém megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6826"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése