Dinamikusan fejlődő stabil hátterű hazai IT cég részére keresünk munkatársat

IT/IRODATECHNIKAI ÜZLETKÖTŐ

 (HF 10-6937)

pozícióba.

 Feladatok

  • Árajánlatok, szerződések elkészítése,
  • Ügyféltalálkozókon való részvétel, üzleti tárgyalások lebonyolítása,
  • Hideghívások, új ügyfelek felkutatása, a meglévő ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás,
  • Termékbemutatók, oktatások tartása.

Elvárások

  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat (előny műszaki, további előny informatika/irodatechnika területen),
  • Meglévő ügyfélkapcsolati rendszer,
  • Műszaki/technikai ismeretek,
  • Alapszintű angol nyelvtudás,
  • Nyitott, kommunikatív személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes, kiemelkedő jövedelem, magas alapfizetés + jutalék,
  • Céges autó.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Észak-Alföldi régió, Debrecen központtal,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6937"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése