www.cvonline.hu

Italüzletkötő, kapcsolattartó

  • A hirdetés 542 napja lejárt

munkatársakat keresünk bejáratott piacú pálinka termék forgalmazásához!

Feladatok:

  • képviselt termék népszerűsítése
  • piacépítés, ügyfélkapcsolatok kialakítása (potenciális ügyfelek felkutatása)
  • vevőgondozás, ügyféllátogatás (túratervszerűen)
  • árajánlatok kiadása,  megrendelések felvétele, nyomon követése, esetleges kiszállítása

Elvárások:

  • értékesítői tapasztalat
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • önállóság, mobilitás
  • számítógép készség szintű használata
  • legalább középfokú végzettség
  • „B” kat. jogosítvány

Előny:

  • Horeca vagy hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • meglévő ügyfélkör,
  • kapcsolatrendszer

Munkavégzés helye:

Jelentkezés szakmai, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő