www.cvonline.hu

Italüzletkötő, kapcsolattartó munkatársak

  • A hirdetés 551 napja lejárt

Italüzletkötő, kapcsolattartó munkatársakat

keresünk bejáratott piacú pálinka termék forgalmazásához!

Feladatok:

  • képviselt termék népszerűsítése
  • piacépítés, ügyfélkapcsolatok kialakítása (potenciális ügyfelek felkutatása)
  • vevőgondozás, ügyféllátogatás (túratervszerűen)
  • árajánlatok kiadása, megrendelések felvétele, nyomonkövetése, esetleges kiszállítása

Elvárások:

  • értékesítői tapasztalat
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • önállóság, mobilitás
  • számítógép készség szintű használata
  • legalább középfokú végzettség
  • „B” kat. jogosítvány

Előny:

  • Horeca vagy hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • meglévő ügyfélkör,
  • kapcsolatrendszer,
  • saját gépjármű

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezés szakmai, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő