www.cvonline.hu

Italian Sales Support

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.06.
Jelentkezési határidő: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1226784

Értékesítési támogató specialista pozíció betöltésére keresünk multinacionális háttérrel rendelkező partnerünk számára megbízható munkavállalót budapesti irodaházába. Partnerünk világpiac vezető szerepet tölt be elektronikai termékek gyártásának területén, megnövekedett igények támogatására keres hosszú távra csapatbővítés szempontjából új munkavállalót.

Partnerünk versenyképes fizetés en felül modern munkakörnyezetet,fiatalos csapatot és támogató vezetőt kínál a jelentkezők számára.

Az értékesítési támogató specialista legfontosabb feladatai:

Angol és olasz piac üzletkötőinek támogatása
Megrendelői aktivitások kezelése valamint koordinálása
• Vevőkkel és megrendelőkkel való folyamatos kapcsolattartás
• Határidőre történő szállítások felügyelete
• Megrendelések regisztrálása SAP rendszer segítségével

Legfontosabb elvárások az értékesítési támogató specialistával szemben:

• Pontos, precíz munkavégzés
Legalább középfokú olasz és angol nyelvtudás
• SAP ismeret előny
• Jó problémamegoldó és szervezési készség