www.cvonline.hu

Italian Sales Support Specialist

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.09.
Jelentkezési határidő: 2017.10.25.
Hirdetés azonosító: 1182881

Italian Sales Support Specialist pozícióba keresünk új munkavállalót multinacionális partnerünk budapesti irodaházába. Partnerünk vezető szerepet tölt be az elektronikai cikkek gyártásának területén és a megnövekedett igények támogatására keres hosszú távra, csapatbővítés szempontjából új munkavállalót.

Partnerünk versenyképes fizetésen felül, modern multinacionális munkakörnyezetet és fiatalos csapatot kínál a jelentkezők számára.

A Sales Support Specialist legfontosabb feladatai:

• Külföldi ügyfelekkel és vevőkkel való folyamatos kapacsolattartás
• Rendelések felvétele és koordinálása

Termék útvonalának figyelése
Számlázással kapcsolatos feladatok
• Megrendelések regisztrálása SAP rendszer segítségével.

Legfontosabb elvárások:

• Hasonló munkakörben esetleg ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat
Pontos és precíz munkavégzés
• Erős felsőfokú olasz és angol nyelvtudás,
SAP ismeret előny
• Jó problémamegoldó és szervezési készség.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük kattintson az oldal alján található “Jelentkezem” gombra és küldje el Önéletrajzát nekünk.

Ha esetleg ez az ajánlat most nem aktuális Önnek, de szeretne többet tudni a lehetőségeinkről kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot, és szakértőink segítenek megtalálni az Ön számára ideális pozíciót.