www.cvonline.hu

Italfejlesztési Szakértő

  • A hirdetés 813 napja lejárt

Soft drink fejlesztéshez

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Új, innovatív, fogyasztói és vásárlói vezető termékek / platformok, minőségi fejlesztések, receptúra és költségcsökkentési módszerek kifejlesztése és megvalósítása a nyereséges növekedés elérése érdekében
  • Új lehetőségek meghatározása, tesztelése és megvalósítása érdekében aktív közreműködés a külső beszállítókkal, fejlesztő cégekkel
  • Termékösszetevői-  és végtermék specifikációk kifejlesztése új-vagy módosított italtermékek esetében

Elvárások:

  • Legalább 5 éves tapasztalat az ital (üdítőital, szörp, soft drink) ágazatban
  • Az italpiaci fejlesztési folyamatok, érzékelési, gyártástechnológiai, csomagolási fejlesztések,   laborokban végzett munkafolyamatok ismerete.
  • A marketing, folyamatmenedzsment, beszerzés, és terméktechnológiai funkcionális kapcsolatok közötti együttműködés terén szerzett tapasztalat
  • Tárgyaló és levelező képes angol nyelvtudás
  • Kiváló elemzői képességek, munkabírás, terhelhetőség.
  • Nyitottság az új megoldásokra, kreatív megközelítésekre.

Fizetési igénnyel ellátott jelentkezését és motivációs levelét az „Italfejlesztési Szakértő” Jeligére várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol