www.cvonline.hu

Italautomata karbantartó

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1039271
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Coca-Cola HBC Magyarország Kft. részére keresünk diák munkavállalót automaták karbantartására.

Feladatok:

  • A kihelyezett snack-, ital- és vízautomaták ellenőrzése és tisztítása
  • Hibajelentések leadása az üzemeltetőnek

Elvárások:

  • Hosszú távú munkavállalás
  • Délutáni munkavégzés 3-4 óra időtartamban

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra diákbér

Amennyiben érdekelne a lehetőség, Link megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration: none;">regisztráció után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.