www.cvonline.hu

IT Workflow gyakornok

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1060161

Feladatok:

  • IT folyamatfejlesztési feladatok elkészítése
  • Kapcsolattartás az üzleti partnerekkel (igénylő osztályok, fejlesztők) magyar és angol nyelven

Elvárások:
  • AKTÍV vagy PASSZÍV nappali hallgatói jogviszony
  • Tudja vállalni a heti átlag 30 órás munkaidőt
  • Képes önállóan is hatékonyan dolgozni
  • Dinamikus, talpraesett személyiség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik
  • Munkáját megbízhatóan, pontosan végzi
  • Rugalmasság, jó szervezőkészség jellemzi
  • Hatékonyan tud kommunikálni angolul

Juttatások:
  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez
  • Bruttó 810 Ft/órás bér

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat várjuk. Leveled tárgya legyen ITWO-UP!

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület Soroksári út