www.cvonline.hu
IT Vezetőségi Asszisztens
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1095760
lejárt

Budapesti székhelyű, dinamikusan fejlődő partnercégünk számára IT Vezetőségi Asszisztenst keresünk.

Feladatok:

  • Igazgató és osztályvezetők napi munkájának aktív támogatása
  • Meetingek szervezése, jegyzőkönyv készítés
  • Kontrolling riportok készítése
  • Számlakezelés
  • Titkársági és irodavezetői feladatok ellátása,
  • Kapcsolattartás partnerekkel és szakosztályokkal,
  • Szakmai fordítások és prezentációk készítése,
  • Csapatépítő tréningek, oktatások, rendezvények szervezése
  • Részvétel az éves és havi pénzügyi zárásokban,
  • Auditok koordinálása

Elvárások:

  • Minimum 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Folyékony, aktív angol nyelvtudás  (Minimum B2-es szint)
  • Magas szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
  • Pénzügyi alapismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Rugalmasság, proaktivitás,
  • Önálló, precíz, határozott és felelősségteljes személyiség

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Angol és Német nyelvtudás szóban és írásban

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási és javadalmazási rendszer
  • Professzionális munkakörnyezet, emberközpontú vezetéssel
  • Változatos munkakör
  • Segítőkész, támogató munkatársak
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Akár azonnali munkakezdés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.