www.cvonline.hu

IT vezető

  • A hirdetés 323 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

 Gyártási tevékenységet folytató vállalat részére keresünk a következő pozícióba vezetői tapasztalattal és affinitással rendelkező szakembert:

Pozíció leírása:

Rendszergazda kollégák szakmai irányítása;
Feladatok szétosztása, a munkák összefogása, ill. akár operatív supporteri feladatok ellátása (ITIL rendszer);
Szerver és hálózat oldali support is (mellette PC, nyomtatók, printerek, gyártáshoz köthető IT rendszergazdai feladatok);
Az IT folyamatok folyamatos fejlesztése;
Riportolás az IT manager részére;
KPI-ok folyamatos javítása (hatékonyság növelése).

Követelmények:

Releváns rendszergazdai tapasztalat
Néhány ember vezetésében szerzett tapasztalat
Lehetőség szerint felsőfokú IT végzettség
Erős, aktív angol nyelvtudás
Magas szintű informatikai ismeretek

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, juttatási csomag
Bejárás teljes támogatása
Felelősségteljes munkakör
Döntési jogkör

Ideális pályázó:

A csoportvezetői feladatokon kívül szívesen végez operatív supporteri feladatokat is.