www.cvonline.hu

IT vezető (Gy-M-S)

  • A hirdetés 631 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari beszállítóként működő multinacionális nagyvállalat csapatába keresünk IT vezető munkatársat az alábbi szerint.

Feladatok:

  • Teljes IT részleg vezetetése a vállalati IT igazgató irányítása alatt
  • Projekt menedzsment feladatok ellátása, induló IT projektek koordinálása, költség, tervezés, hatékonyság, megvalósulás szempontjából
  • Vállalati és vevői IT támogató rendszer fenntartása
  • Vállalati IT folyamatok, eljárások, munkautasítások stabilizálása és folyamatos fejlesztése
  • A vállalat üzleti céljainak megfelelő IT stratégia és rendszer kiépítése
  • A vállalat IT részlegének képviselete, heti havi riportok elkészítése, prezentálása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakképzettség
  • Minimum 5 éves hasonló környezetben eltöltött szakmai tapasztalat
  • 1-3 éves vezetői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás (írásban, szóban egyaránt)
  • ERP rendszerekben szerzett jártasság, QAD rendszer ismerete előny
  • Kiváló kommunikációs és interperszonális készségek

Kétnyelvű, fényképes, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük megjelölni a pozíció megnevezését!

E-mail: E-mail cím megjelenítése

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő