www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1063198
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk, Közép-Európa legmodernebb kutatási célú adatközpontja, egyedülálló módon járul hozzá a nemzetközi és hazai kutatási, fejlesztési és innovációs projektekhez.

IT VEZETŐ (E-W04)

Feladatok:
  • Hosting szolgáltatás vezető, kapcsolattartó: géptermi hálózatok fizikai topológiájának defiiálása; installációs kampány tervezése, felügyelete; szervizfeladatok felügyelete; készletkezelés; logisztika szakmai támogatása;  garanciális ügyintézés felügyelete, koordinálása, szakmai támogatása; riportolás, teleconferencia, szerződéses kapcsolattartás az ügyfél oldali kapcsolattartókkal.
  • IT infrastruktúra fejlesztése és működtetésének vezetése:  VMware vCenter klaszterek (AD is); ASA tűzfalak;  SAN tároló rendszerek; Tape library + HSM tároló;  backup & archiválás;  NTP service; monitoring: Zabbix / Nagios; dashboard: ELK; irodai és vendéghálózatok; WiFi.
  • épületfelügyelet IT támogatásának vezetése: épületfelügyeleti hálózat; EBI server és workstation üzemeltetés (AD is); 2-faktoros autentikáció; CERN adatbázisok; PDU lekérdezések; SMS riasztás.
  • backoffice IT szolgáltatások fejlesztése és felügyeletének vezetése: Windows server környezet: Exchange, AD; Jira ticketing, Confluence WIKI; network shares (CIFS); még fejlesztés alatt álló szolgáltatások: asset management, beszerzőrendszer, iktatórendszer, dokumentumtár.
  • Cloud szolgáltatások fejlesztése és felügyeletének vezetése: OpenStack IaaS; Ceph object storage; CISCO ACI; SAML-based autentikáció (Shibboleth)
Elvárások:
  • felsőfokú, BSc szintű diploma (informatikai vagy villamosmérnöki területen)
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • IT vezetői tapasztalat
  • Storage, Linux, Cloud, Windows server ismeret
  • hálózatos ismeret
  • ügyféltámogatásban, kommunikációban tapasztalat (SLA)
  • dinamikus személyiség
  • pontos, precíz munkavégzés
Előnyök:
  • szakirányú, egyetemi végzettség
  • VMware üzemeltetési tapasztalat
  • Storage, Linux, Cloud, Wondows serveres és hálózatos üzemeltetési tapasztalat
  • CCNA (illetve annak megfelelő, vagy magasabb) minősítés megléte
Ajánlatunk:
  • felelősségteljes pozíció, kihívást jelentő, komplex feladatok
  • szakmai fejlődés, továbbképzés lehetősége
  • magas színvonalú, támogatást biztosító szakmai háttér
  • professzionális munkavégzés Európa egyik legmodernebb, kutatási célú adatközpontjában
Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: Budapest, napi 8 óra rugalmas munkaidőben,
Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar fényképes önéletrajzát az oldalon és küldje el motivációs levelét is.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió