www.cvonline.hu

IT vezető (B44ITVEZ)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Stabil háttérrel rendelkező, magyar tulajdonú, felhő alapú patikai szoftvert fejlesztő partnerünk részére keresünk

IT vezetőt.

Pozíció azonosító: B44ITVEZ
Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Feladatok:

  • A cég informatikai tevékenységeinek (fejlesztés, üzemeltetés) stratégiai tervezése és irányítása.
  • IT infrastruktúra tervezése, fejlesztése
  • Szoftverfejlesztési irányok meghatározása
  • IT kritériumok kialakítása.
  • Biztonságos üzemeltetési folyamatok megtervezése és megvalósítása.
  • Költségtervezés -és felelősség
  • Munkatársak fejlődésének elősegítése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • ERP rendszerek bevezetésében és működtetésében szerzett ismeretek
  • Szoftverfejlesztés irányításában szerzett tapasztalat
  • Dinamikus, önálló, proaktív személyiség
  • Stratégiai szemlélet és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • 2 év vezetői tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret

Technológiai ismeretek:

  • Scrum, Agile, TDD
  • ERP, MRP
  • Azure
  • Microsoft Windows
  • POS / számlanyomtatók
  • MS SQL
  • C#, WPF
  • SOAP
  • IT Security, GDPR
  • Test Engineering / Automation

Előny

  • Jó kommunikációs és értékesítési készség
  • Product Owner vagy Scrum Master tapasztalat
  • Gyógyszeripari és/vagy startup cég felépítésével kapcsolatos tapasztalat
  • Ismeretek felhős technológiák terén
  • Jártasság szabályozói környezetben

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika > It-vezeto
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol