www.cvonline.hu

IT Üzleti Partnerek Vezető (interim)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2015.06.27.
Hirdetés azonosító: 939511

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális ügyfelünk számára keressük az IT Üzleti Partnerek Vezetőjét átmeneti időszakra alkalmazott vagy szerződéses viszonyban.

Feladatok:

- Részvétel az IT stratégia aktualizálásában, megvalósításában
- Az éves IT fejlesztési tervek kialakításának irányítása az üzletági/szakterületi stratégiákban megfogalmazott célok figyelembevételével
- Fejlesztési projektek menedzselésének az irányítása az IT Business Partnereken és projektmenedzsereken keresztül a különböző üzleti területeken és a támogató funkciókban az igény felmerülésétől kezdve a kész informatikai rendszer napi munkába állításáig
- Az egyetemes szolgáltatási tevékenység jövőjével, megszüntetésével kapcsolatos IT projektek menedzelése
- Javaslattétel az új fejlesztési irányokra
- Kapcsolattartás a belső üzleti partnerekkel, az anyavállalat munkatársaival és a beszállítókkal
- Változásmenedzsment folyamatok irányítása
- Beosztott munkatársak irányítása (2 fő külsős projektmenedzser, 2 fő belsős IT üzleti partner)

Elvárások:

- Szakirányú felsőfokú végzettség
- SAP, SAP IS-U rendszerek ismerete
- Informatikai területen szerzett legalább 8 éves tapasztalat
- Üzleti rendszerelemzői tapasztalat
- Vezetői tapasztalat
- Projektmenedzsment tapasztalat
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Innovativitás, kezdeményező készség
- Rendszer szemlélet, áttekintő képesség
- Eredményorientáltság

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés / napidíjas konstrukció
- Mutlinacionális környezet
- Szakmai kihívásokkal teli projektek

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a