www.cvonline.hu

IT Üzleti elemző

  • A hirdetés 728 napja lejárt
Partnerünk csapatába keresünk IT Üzleti elemző munkatársat.

Feladatok:

• Üzleti követelmények felmérése, elemzése, együttműködési javaslatok kidolgozása
• Logikai és fizikai szintű rendszertervi dokumentációk kidolgozása, ellenőrzése, véleményezése
• Funkcionális specifikáció, technikai specifikáció elkészítése
• Modellezési, rendszertervezési feladatok
• Együttműködés a fejlesztőkkel
• Teszttervek készítése, együttműködés a tesztelőkkel, tesztelési feladatok végrehajtása, koordinálása
• Rendszeres heti-, havi riportok elkészítése, fejlesztése
• Társosztályok folyamatainak és projektjeinek támogatása, esetenként aktív részvétel az IT-val való kapcsolattartásban
• Menedzsmenttel és a Társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

• Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
• Pénzügyi, számviteli, vagy gazdálkodás és menedzsment szakon szerzett végzettség
• Szoftverfejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
• Szoftverfejlesztési, tervezési módszertan ismerete (UML és vagy/BPMN)
• Tervező- és folyamatábrázoló szoftver gyakorlott használata (pld. Microsoft Visio)
• VBA és / vagy SQL nyelv ismerete
• Középfokú angol nyelvtudás
• Jó kommunikációs készség
• Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség, kezdeményezőkészség

Előny:

• Ipari, kereskedelmi, vagy kormányzati projektekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Dinamikus, szakmailag jól felkészült csapat
• Komplex, felelősségteljes munka.
• Folyamatos szakmai fejlődés.
• Versenyképes jövedelem és juttatások.
• Hosszú távú lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre.
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol