www.cvonline.hu

IT üzleti elemző

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • folyamatszervezésben, rendszerszervezésben, informatikai rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalata van,
  • üzleti elemzés területén 2-4 évet dolgozott,
  • kimagasló elemző és kommunikációs készség, határozottság jellemzi,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód is az ideális pályázó ismérve,
  • jó problémamegoldó és együttműködési képességgel bír,
  • magas szintű MS Office ismeretek birtokában van (kiemelten Excel és PowerPoint),
  • rugalmas hozzáállása van a rendszertelenül változó munkamennyiséggel járó terheléshez.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • előnyt jelent a tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • elemzi a vállalat üzleti területeiről érkező rendszer- és folyamatfejlesztési igényeket,
  • elkészíti az üzleti igényspecifikációt, megválaszolva azt a kérdést, hogy mi a pontos igény, és miért van rá szükség; szem előtt tartja, hogy az igényspecifikáció célja a fejlesztések hatékonyságának és minőségének javítása,
  • az üzleti igényekre megvalósítási javaslatokat ad,
  • a felmerülő üzleti igények elemzéséhez beszerzi a szükséges információkat cégen belül és kívül,
  • proaktívan kezdeményez, feltár fejlesztési feladatokat,
  • közreműködik üzleti és informatikai projektekben, ellátja kisebb projektek vezetését,
  • napi szintű kapcsolatot tart, szorosan együttműködik a társosztályokkal és esetenként a beszállítókkal.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • kellemes munkahelyi környezet
  • szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán,
  • kiváló csapat
  • ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez.

Munkavégzés helye:

Budapest

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.