www.cvonline.hu

IT Üzleti elemző

  • A hirdetés 1353 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Üzleti elemzési feladatok ellátása,
  • Kapcsolattartás az ügyfél szakembereivel, egyeztető megbeszélések szervezése, bonyolítása, szakmai tanácsadás
  • Igényfelmérés, követelményspecifikációk készítése,
  • Az igények és a projekt kereteinek összehangolása,
  • A követelmények kommunikációja a fejlesztőcsapat felé,
  • Üzleti/felhasználói és egyéb szakmai dokumentációk elkészítése.
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Legalább 5 éves gyakorlat hasonló pozícióban,
  • Java-s, illetve web-es technológiai rálátás,
  • IT specifikációs- és tervezőeszközök, módszerek ismerete
  • Szoftverfejlesztési metodológiák ismerete,
  • Angol nyelvtudás (olvasási készség).
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Dinamikus csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika