www.cvonline.hu
IT Üzleti Elemző / IT Business Analyst (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1191607

FELADAT

Alkalmazás üzemeltető és fejlesztői csapatunkba keresünk egy üzleti elemző kollégát. Az érintett alkalmazás egy szerteágazó megrendelés folyamatot vezérel és több kapcsolattal rendelkezik más alkalmazásokhoz. Portfólió folyamat vezérlése, interfészek fejlesztése, üzemeltetése, illetve katalógus menedzsment. Ha érdekelnek ezek a témakörök és el tudnád magad képzelni csapatunk üzleti elemzőjeként, nálunk a helyed.

Feladatok:

  • Üzleti rendszerek architektúrális és fejlesztési dokumentációjának kidolgozása
  • A forráskód minőségének biztosítása (Code-Review)
  • Üzembe helyezési folyamat kísérete, hibakezelésben való részvétel
PROFIL
  • Legalább 3 év IT üzleti elemző tapasztalat
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • Folyékony német és középszintű angol nyelvtudás
  • J2EE fejlesztői vagy architekt tapasztalat
  • SQL adatbázis ismeret (Oracle)
  • Java keretrenszerek ismerete: Spring, Hibernate, Camel, JSF, ApacheMQ, Tomcat
  • Tapasztalat a CI menedzsment eszközökben: Jenkins
  • Jártasság az SVN, JIRA, Confluence, Sonar, Nexus, Enterprise Architect alkalmazásokban
  • ITIL foundation ismeretek (INM, PRM, CHM)

Személyiségbeli elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált megközelítés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó stressztűrő képesség
  • Proaktivitás
  • Kitűnő szervezői készség

Kategória
IT / Informatika
Régió