www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    IT Üzleti Elemző / Business Analyst

Hozzáadva: 2017.06.21.
lejárt

Cégünk nemzetközi területen működő, informatikai rendszereket támogató csapatába keres IT üzleti elemző/Business Analyst munkatársat.

Feladatai

  • Részvétel Work-Flow és Front-End rendszerekhez köthető implementációs projektekben
  • Üzleti körülmények felmérése, elemzése
  • Együttműködési javaslatok kidolgozása
  • Work-Flow rendszer paraméterezése
  • Front-End rendszereket érintő változások tervezése
  • Együttműködés a fejlesztőkkel
  • Rendszertervi dokumentációk ellenőrzése, véleményezése
  • Teszttervek készítése, együttműködés a tesztelőkkel, tesztelési feladatok végrehajtása, koordinálása
  • Esetenként projekt menedzseri feladatok ellátása, feladatok delegálása, projekt előrehaladásának koordinálása és ellenőrése.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési, tervezési módszertan ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség, kezdeményezőkészség

Értékelt kvalitások

  • További felsőfokú végzettség
  • Fejlesztési tapasztalat
  • Telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat
  • Piaci szolgáltatás kialakításában, bevezetésében  szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk

  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Piacvezető cég stablitása
  • Versenyképes juttatási csomag

Kategória
IT / Informatika
Régió