www.cvonline.hu

IT Üzemeltető

  • A hirdetés 1005 napja lejárt

IT Üzemeltető WANTED!
Start ASAP!

Brit-magyar tulajdonú informatikai fejlesztéssel foglalkozó Partnerünk számára keresünk IT Üzemeltető munkatársat azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • A cég által használt platformok, alkalmazások és fejlesztői környezetek üzemeltetése, a cég honlapjának a karbantartása.

Elvárások

  • Minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Linux, Unix és Windows üzemeltetői tapasztalat
  • VMware ismeret és használat
  • Samba file server ismeret
  • JIRA, SVN ismeret
  • WordPress alapú weboldalak ismerete
  • Szerteágazó informatikai ismeret és nyitottság
  • Interaktivitás, proaktivitás és kreativitás
  • Basic angol, de azért merj megszólalni!!!
  • Ne csak várj, hanem oldd is meg a problémákat!!!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő