www.cvonline.hu

IT üzemeltetési vezető

  • A hirdetés 649 napja lejárt

Mersz nagyot álmodni? Szívesen csatlakoznál egy kreatív, dinamikus csapathoz, ahol ötleteid megvalósulhatnak? Vonz a startupok világa?

Partnerünk egy megbízható, tőkeerős háttérrel rendelkező fiatalos cég, akik egyedülálló megoldásaikkal a mobilfizetések megreformálását tűzték ki célul.

Csapatukba a következő pozícióba keresnek szakembert:

Feladat:

  • A cég információtechnológiai rendszer üzemeltetésének irányítása, ellenőrzése, szervezése, koordinálása, kapcsolattartás a beszálítókkal
  • Vállalatirányítási rendszer működtetése
  • A cég informatikai infrastruktúrájának működtetéséért és a belső ügyfelek kiszolgálásáért felelős csoport szakmai irányítása, feladatok kiosztása, feladatok elvégzésének ellenőrzése
  • A szolgáltatási portfólióhoz kapcsolódó IT üzemeltetési folyamatok felügyelete, irányítása, fejlesztése, optimalizálása, erőforrások allokálása
  • IT üzemeltetési, valamint ügyfélszolgálati szolgáltatások megtervezése, szolgáltatási szintek meghatározásában való részvétel, teljesítésének biztosítása, szolgáltatási szintek monitorozása, riportok készítése;
  •  Üzemeltetési szerződések előkészítésében való részvétel;
  • A trendek elemzése alapján proaktív javaslatokat tesz a szolgáltatások javítása érdekében;
  • Szolgáltatásokhoz, valamint a belső rendszerüzemeltetéshez kapcsolódó informatikai stratégia, valamint költségvetés meghatározása;
  • Kiszolgáló IT infrastruktúra tervezése, fejlesztése az üzleti igényekkel összhangban;
  • Az informatikai rendszerek fejlesztésének és működtetésének irányítása;
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel IT Üzemeltetési kérdésekben;
  • IT üzemeltetéshez kapcsolódó beszerzési tenderek lebonyolítása;
  • Software rendszerek bevezetése és működtetése;
  • A hardver eszközök üzembe helyezésének, karbantartásának, javíttatásának irányítása, szervezése, koordinálása;

Elvárások:

  • Üzemeltetési csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • Üzemeltetési folyamatok / sztenderdek  kialakításában szerzett tapasztalat
  • Incidens menedzsment, üzemzavar kivizsgálásban szerzett tapasztalat
  • Flhasználó támogatásban szerzett tapasztalat
  • Hálózati ismeretek (TCP/IP, routing, subnet, switchelés, topológia, tűzfalak)
  • Általános desktop/notebook és x86 szerverhardver ismeretek (rack elrendezés, idrac)
  • Red Hat tapasztalat, RHEL cluster ismeretek, shell szkriptelés
  • Windows 2012 AD, hibrid felhő és Office 365 gyakorlat
  • Adatbázis kezelési ismeretek (SQL, adminisztráció)
  • IT nyilvántartások tervezése, kezelése (hardver-, szoftver-, jogosultság nyilvántartás, szabályzatok)
  • Általános IT biztonsági affinitás (alapok, kockázatok, fenyegetettségek, intézkedések ismerete, PCI-DSS, Cobit, IBSZ)

Amit ajánlunk:

  • Innovatív szellemiségű, szakmailag felkészült csapat
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Folyamatos, hosszú távú szakmai fejlődés
  • Barátságos munkakörnyezet, design iroda
  • Izgalmas, Magyarországon egyedülálló mobil fizetési megoldás fejlesztésében való részvétel
    • Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég által nyújtott biztonság
    • Fejlődési lehetőség akár több platformon is

A munkavégzés helye: Budapest

Ha úgy érzed megfelelsz az elvárásoknak és itt helyed, jelentkezz!

Kapcsolattartó:

Géczi Dalma

e-mail: E-mail cím megjelenítése

telefonszám: +36 1 8833 506

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő