www.cvonline.hu

IT üzemeltetési vezető

  • A hirdetés 290 napja lejárt

Feladatok

  • 2-3 fős rendszergazdai csapat irányítása

  • szervíz hálózat üzemeltetésének biztosítása

  • rendszerintegráció megfelelő bizotsítása

  • üzletfolytonosság bizotsítása

  • összetett feladatok megoldásának ütemezése, koordinálása

Elvárások

  • Vezetői attitűd

  • Szerverüzemeltetési tapasztala

  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség

  • Analitikus és stratégiai gondolkodásmód

  • Dokumentáció olvasás szintű angol nyelvtudás

Előny

  • szakirányú műszaki/informatikai főiskolai vagy egyetemi végzettség

  • IT technológiai szakértői tanfolyamok és minősítések, mint

  • Cloud technológiák (pl.: Azure) ismerete

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika