www.cvonline.hu

IT ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ

  • A hirdetés 353 napja lejárt

A pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfelünk részére keresünk

IT üzemeltetési vezetőt.

Feladatok:

  • az IT üzemeltetési csoportok ( infrastruktúra és alkalmazások ) irányítása
  • a legjobb gyakorlatnak megfelelő üzemeltetési szabványok, folyamatok adaptálása és bevezetése
  • az üzleti követelményeknek megfelelő szolgáltatási szintek meghatározása
  • a szolgáltatásokhoz szükséges technikai és emberi erőforrások hatékony felhasználásának biztosítása
  • a release menedzsment folyamatok felügyelete
  • kapcsolattartás a szállítókkal és az üzleti területekkel
  • kapcsolattartás a tulajdonossal és a felügyeleti szervekkel
  • folyamatos szakmai és üzleti kompetenciaépítés

Szakmai elvárások:

  • hasonló munkakörben eltöltött  legalább 5 év vezetői tapasztalat
  • elméleti és gyakorlati ismeretek a banki informatika területén
  • banki technikai infrastruktúra átfogó ismerete
  • banki alkalmazások átfogó ismerete
  • SOA platform ismeret

Végzettség:

  • szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség
  • kommunikációképes német nyelvtudás

Egyéb jellemzők:

  • szolgáltató szemléletmód
  • strukturált gondolkodás
  • problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés
  • folyamatos fejlődés igénye

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, úgy várjuk a jelentkezését az alábbi e-mail címre.

Helyek Magyarország
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő