www.cvonline.hu

IT üzemeltetési vezető-helyettes

  • A hirdetés 780 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 25 éves múlttal rendelkező, piacvezető - magyar tulajdonú - autóalkatrész disztribútora. Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerével és autóalkatrész kereső programjával a magyar cégek között is kiemelten innovatívnak számít. A kereskedelmi szegmensben egyedülállóan modern informatikai infrastruktúrával rendelkezik, ezáltal széleskörű fejlődési és tanulási lehetőséget biztosít a munkatársaknak.

 Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • A vállalat IT üzemeltetési rendszerének teljes körű menedzselése
  • Az informatikai rendszer folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • A részlegben dolgozó munkatársak (informatikusok, szakértők) irányítása
  • Tulajdonosi döntés előkészítése az informatikai beszerzésekhez
  • A részleg működési szabályzatának betartatása, aktualizálása
  • Riportok, jelentések készítése a felső vezetés felé
  • Szoros együttműködés a szoftverfejlesztői részleggel

Szakmai elvárások:

  • Alapos Microsoft szerver (2008/2012) ismeretek
  • MSSQL adatbázis adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Desktop (Win7/Win8) termékek ismerete
  • Fejlett hálózatkezelési ismeretek (DNS, DHCP, VPN, tűzfalak)
  • B kategóriás jogosítvány

Munkaköri elvárások:

  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Minimum 5 éves releváns szakmai – 3 év vezetői – tapasztalat
  • Professzionális és felelősségteljes vezetői munkavégzés
  • Határozott, céltudatos kommunikációKözépfokú szakmai angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Professzionális munkakörnyezet egy magyar vállalatnál
  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Hosszú távú perspektíva
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő