www.cvonline.hu
Linux üzemeltetési szakértő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.25.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1080683
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Feladatok:
- alkalmazás-üzemeltetési feladatok ellátása
- verzióváltások előkészítése, végrehajtása és dokumentálása
- kapcsolattartás az IT fejlesztési területtel
- kapcsolattartás az üzleti területekkel
- tesztelésekben való részvétel

Követelmények
Elvárások:
- felsőfokú iskolai végzettség
- kommunikáció képes szakmai angol nyelvtudás
- min. 3+ éves releváns Linux üzemeltetési területen szerzett tapasztalat
- Linux RedHat ismeretek és üzemeltetési tapasztalat (tűzfal, Routing, DMZ, Proxy, RedHat HA Cluster)
- JBoss ismeretek és üzemeltetési tapasztalat
- PostgreSQL ismeretek
- SQL, PHP,HTML, VBScript, PowerShell ismeretek
- tanúsítványok, crypto kulcsok magas ismerete
- szerver virtualizációs környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat (VMWare, Hyper-V)
- jó problémamegoldó- és kommunikációs készség
- precíz dokumentációs képesség
- megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
- Izgalmas, Magyarországon egyedülálló mobil fizetési megoldás fejlesztésében való részvétel
- Motivált, magasan kvalifikált kollégák
- Modern, stílusos, emberi munkakörnyezet
- Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég által nyújtott biztonság
- Fejlődési lehetőség akár több platformon is