www.cvonline.hu

IT üzemeltetési gyakornok

  • A hirdetés 778 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

Érdeklődsz a kihívások után? Dolgoznál suli mellett? Keresünk nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat IT üzemeltetési gyakornok pozícióba!

Feladatok:

  • Ticket létrehozása, továbbküldése Service Centerben
  • Aktív részvétel a monitorozó rendszerek hatásfokának javításában

Fizetés:

  • br.: 1000 Ft/óra

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Különböző architektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete
  • Legalább heti 20 órás munka vállalása órarenddel összeegyeztetve
  • Terhelhetőség, jó stressztűrő készség
  • Angol középfok

Munkaidő:

  • Legalább heti 20 óra

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Iroda: Budapest

E-mailben: az alábbi e-mail címen fényképes önéletrajzzal. Tárgyba írd bele: IT ÜZEMELTETÉSI GYAKORNOK

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol