www.cvonline.hu

IT üzemeltetési csoportvezető (Win/Cisco/SAP) [ST-TPITL02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.05.31.
Hirdetés azonosító: 772955

Focus consulting

Megbízónk

A megbízónk a világ egy legnagyobb gyártó cége, melynek magyarországi központjába keresünk, az IT infrastruktúra üzemeltetésére dinamikus IT üzemeltetési csoportvezetőt.

Feladatok

- Részvétel az éves informatikai költség megtervezésében és kialakításában
- Az informatikai osztály működésének irányítása
- A különböző informatikai projektekben való részvétel, egyes projektek önálló vezetése
- Informatika beszerzések tervezése és monitorozása
- A beszállítói tárgyalások levezetése, illetve folyamatos konzultáció az informatikai beszállítókkal
- SAP modulgazdai feladatok ellátása
- IT csapattagok munkájának koordinálása, motiválása
- Folyamatos együttműködés a globális IT csapattal
- IT onsite támogatás

Elvárások

- Egyetemi vagy főiskolai informatikai/villamosmérnöki végzettség
- 3-5 év informatikai rendszerüzemeltetési tapasztalat multinacionális környezetben
- Kiváló angol nyelvtudás
- SAP ismeret
- Vezetői készségek
- Az üzleti oldal felől érkező igények megértése
- Stratégiai gondolkodásmód
- Projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat

Előny

- Erős SAP ISP ismeret

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió