www.cvonline.hu

IT Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 580 napja lejárt

Örömet okoz neked, ha másoknak segíthetsz? Gyorsan tanulsz, fogékony vagy az új technikai dolgokra és a rád bízott feladatokat maximális odaadással végzed? Pont Téged keresünk!

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Változatos adminisztratív és általános technikai segítség nyújtása beérkező telefonos és e-mailes ügyfél-megkeresésekre
  • 8 órás munkavégzés, amiből a telefonos ügyfélszolgálat biztosítása napi maximum 2-3 óra munkát jelent, a fennmaradó időben e-mailes segítségnyújtás és az ezekhez kapcsolódó ügyintézések történnek

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pozitív gondolkodásmód (Nálunk a pohár mindig félig tele van!)
  • Ügyfélcentrikusság, segítőkészség
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Logikus gondolkodás
  • Szorgalmas, lelkiismeretes munkavégzés
  • Biztos számítógép-kezelés és internethasználat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elvégzett releváns tanfolyamok
  • Tapasztalat önálló munkavégzésben és csapatmunkában egyaránt
  • Jó humorérzék
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Jövedelem gyakorlati tudás, megállapodás és szorgalom alapján
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Továbbképzések biztosítása
  • Fiatalos, agilis és kreatív légkör, összetartó csapat
  • Változatos munka
  • A munkád hatására jobbá teheted mások mindennapjait, mivel emailben és telefonon is segítesz nekik
  • Megbecsült munkakör, a kollégáidtól is sok elismerésben és bátorításban részesülsz és sok ügyfél szintén meghálálja a segítséged

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Telekommunikáció
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást
Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő