www.cvonline.hu

IT ügyfélszolgálati munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.04.16.
Hirdetés azonosító: 1007673

Dinamikusan fejlődő multinacionális energiaipari partnerünk számára keresünk IT ügyfélszolgálati munkatársat.

Feladatok:

- Hibajelentések, problémák fogadása, a felhasználó és az érintett eszközök azonosítása. A problémák részletes feltárása. A bejelentett hardver/szoftver/hálózati hibák elhárítása, a problémák megoldása, vagy a feladatok továbbítása az IS üzemeltetési szakterületekre.
- Felhasználók által bejelentett problémák menedzselése, követése a bejelentéstől a megoldásig, a felhasználó által történő elfogadásig. A probléma/bejelentés nyilvántartó rendszer folyamatos, naprakész adminisztrációja.
- Külső beszállító, illetve kiszervezett partnerekkel történő kapcsolattartás.
- IT Ügyfélszolgálat által, a cégcsoport felhasználók számára kiküldendő levelek, kommunikációk megfelelő időben történő kiküldése.
- A hibajegykezelő rendszerrel és a támogatási folyamattal kapcsolatos változtatási igények megfogalmazása, implementálásának koordinációja.
- Tudástranszfer megvalósítása, a felhasználók ismereteinek bővítése, valamint a problémák számának csökkentése érdekében.
- Operátori feladatok ellátása (banki kivonatok betöltése, szerverek újraindítása)
- A munkakör ellátása két műszakban történő munkavégzéssel jár.

Elvárások:

- Min. középfokú végzettség
- Min. 1-2 év hasonló szakterületen (preferáltan ügyfélszolgálati munkában) szerzett tapasztalat
- Általános hardver és szoftver ismeret
- Informatikai rendszerek, eszközök, alkalmazások ismerete
- Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
- Ügyfélorientált megközelítés
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Jó problémafelismerő- és megoldó képesség
- Stressztűrő képesség
- Képesség és jártasság csapatban történő munkavégzésben

Előnyt jelent:
- Informatikai szakirányú végzettség
- Speciális (POS) szoftvereszközök kezelésében való jártasság
- Folyamatkezelési gyakorlat
- ITIL végzettség

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Kiemelt juttatási csomag
- Szakmai fejlődés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a