www.cvonline.hu
IT Transition Project Manager (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 702171
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Architekturális tanácsadás és támogatás nyújtása ügyfél tranzíciós projektekben.

 - Architekturális változások jóváhagyója

 - Az alkalmazás architektúra átfogó kérdések elemzése és megoldása

 - Funkcionális és technikai eszkalációs kérdések megoldása

 - Ügyféligények elemzése és a meglévő folyamatok feltérképezése

 - Architekturális kérdések, problémák elemzése, megoldás támogatása Tool & transition projektekben

Elvárások

 - BSc vagy MSc diploma vagy egyenértékű munkatapasztalat IT területen

 - 5 év IT üzleti életben szerzett tapasztalat

 - 1 év IT architect tapasztalat

 - Angol nyelv legalább középfokú ismerete

 - A project management haladó szintű ismerete

 - IT architektúrák és metodológiák alapvető ismerete

 - ITIL haladó szintű ismerete

 - A következő folyamatok ismerete:

 - Incidens menedzsment

 - Problem menedzsment

 - Change menedzsment

 - Configuration Management

 - Order menedzsment

 - Alapvető hálózati ismeretek

Személyiségbeli követelmények

 - Jó kommunikációs készség

 - Folyamat orientáció

 - Analitikus gondolkodásmód

 - Csapatjátékos, de vezetői készségekkel is rendelkezik

 - Szervezőkészség

Amit kínálunk

 - Versenyképes fizetési és juttatási csomag

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol  nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy részletes magyar vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

“Állásajánlatok” menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78711

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió