www.cvonline.hu

IT Toborzási Gyakornok

  • A hirdetés 379 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető, nemzetközi hátterű HR szolgáltatója. Saját csapatunkba, Budapestre, munkaerő közvetítési üzletágunkba keresünk gyakornoki program keretében munkatársat az alábbi pozícióba teljes munkaidőben:

Feladatok:

• IT toborzási tanácsadók munkájának támogatása.

• IT szakemberek keresése szakmai fórumokon, közösségi oldalakon, adatbázisokban.

• Hirdetések megjelentetése és kezelése álláshirdető portálokon és szakmai csatornákon.

• IT szakemberek angol nyelvű telefonos előszűrése a megadott profilok alapján.

• Szakmai- és ügyfélinterjúk szervezése.

• Szakmai interjúkon megfigyelőként való részvétel.

• Kapcsolattartás ügyfelekkel, megrendelőkkel: jelöltek státuszának egyeztetése, szakmai tesztek kezelése.

• Az Adecco adatbázisának karbantartása.

• Saját szakmai rendezvények (Adecco IT Academy) szervezése.

• Folyamatos részvétel Adecco-s szakmai tréningeken.

• Részvétel kreatív toborzási anyagok (videók, grafikák) megalkotásában, terjesztésében.

• Kapcsolattartás egyetemekkel, előadások szervezése hallgatók részére.

• IT szakember igénnyel rendelkező ügyfelek felkutatása.

Elvárások:

• Diploma vagy folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok.

• Érdeklődés az IT és a HR terület iránt.

• Internetes eszközök és közösségi csatornák átfogó ismerete.

• Folyékony angol nyelvtudás.

• Kiváló kommunikációs készség.

• Jó kapcsolatteremtő képesség.

• Nyitottság az újdonságokra.

• Módszeresség.

Amit kínálunk:

• Karrierlehetőség IT toborzási tanácsadói területen.

• Folyamatos szakmai továbbképzések.

• Folyamatos nyelvgyakorlási lehetőség.

• Rendszeres csapatépítő-, közösségi és sport programok.

• Versenyképes gyakornoki juttatási csomag.

Munkavégzés helye:

• Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a E-mail cím megjelenítése címre vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás