www.cvonline.hu

IT Terméktámogató Mérnök (Pre-sales)

  • A hirdetés 531 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

IT TERMÉKTÁMOGATÓ MÉRNÖK

munkatársat keres IT biztonság területén működő megbízója részére.

Feladatok:

• Értékesítő csapatunk munkájának közvetlen szakmai (műszaki) támogatása

• Kereskedelmi és értékesítési feladatokban való aktív részvétel (szakmai prezentációk koordinálása, termékekhez kapcsolódó szakmai egyeztetések)

• Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése (prezentációk, ajánlatok, riportok készítése, tudásbázis kiépítése)

• Vevő és gyártói kapcsolatok fejlesztése, információszolgáltatás

• Az operatív munkavégzés támogatása az eladott termékek bevezetése és kapcsolódó szolgáltatásainak megvalósítása során

• Operatív és sales munkafolyamatok fejlesztésében, üzletfejlesztési tervek kidolgozásában való részvétel

• Közreműködés új termékek bevezetésében

Elvárások:

• Felsőfokú informatikus- vagy villamos mérnöki végzettség

• kimagasló kommunikációs készség

• ügyfélorientált és meggyőző személyiség

• angol nyelvtudás (stabil középfokú angol nyelvtudás)

• B kategóriás gépjárművezetői engedély

• Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

• Sérülékenység-vizsgálati és - menedzsment eszközök ismerete

• Mobil Eszköz Menedzsment termék ismerete (pl. MobileIron, AirWatch)

• Rendszergazdai tevékenységet monitorozó eszköz ismerete (pl. ObservIT, SCB)

• Egyéb gyártói minősítések (pl. Cisco, Check Point, Microsoft)

• Korszerű IT biztonsági rendszerek és megoldások területén szerzett szakvizsgák és tapasztalatok

Amit kínálunk:

• versenyképes jövedelem

• folyamatos egyénre szabott továbbképzési, fejlődési lehetőség

• fiatal, dinamikus csapat, családias légkör

• izgalmas, változatos projektek, kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye:

• Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a E-mail cím megjelenítése címre vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika