www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 986708
lejárt
Tech People FEJLÉC

Partnerünk, egy budapesti székhelyű, innovatív, magyar tulajdonú magánvállalkozás számára keresünk szakembereket

IT TERMÉKTÁMOGATÁSI MUNKATÁRS

pozícióba.

Feladatok:
  • Beérkező bejelentések megoldása, problémakezelés, ügyintézés, teljes körű kiszolgálás támogatással
  • Telefonos ügyfél tájékoztatás
  • Helyszíni oktatások, rendszerbevezetések, tanácsadói tevékenység
  • Ügyfélkezelési események dokumentálása
Elvárások:
  • Szakirányú informatikai felsőfokú végzettség (mérnök -, programozó-, vagy gazdaságinformatikus)
  • Minimum egy éves gyakorlat az IT biztonsági rendszerek alkalmazásának területén
  • Informatikai hálózatok, IT security termékek ismerete
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • Kiváló kommunikációs készség és ügyfélorientált egyéniség
  • Üzleti elemző készségek
  • Önálló, kreatív, határozott, logikus gondolkodásmód
Amit kínálunk:
  • Szakmai megbecsülés
  • Tanulási lehetőség
  • Biztos, tervezhető jövedelem
  • Kihívások, összetett, változatos feladatok
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kezdés várható időpontja: azonnal!
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió