www.cvonline.hu
IT Termékmenedzser német nyelvtudással
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 702237
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Termék életciklus-menedzsment (bevezetés, értékesítés, leépítés)
  • Projektekben való aktív részvétel (szerkesztés, publikálás, kiértékelés)
  • Ütemterv és pénzügyi tervkészítés, nyomon követés, előrejelzés tervezés, jelentések (forecast, planning, riporting)
  • Üzleti terv és Termékdokumentáció írás németül és angolul
  • Kapcsolattartás az értékesítő munkatársakkal és az üzemeltetéssel valamint a gyártóval.
  • Árajánlatok készítése, ügyféligények felderítése, pályázati anyagok készítése
  • Incidens menedzsment, eszkalációk kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (IT előny)
  • 3-5 év tapasztalat termékmanagement területen
  • Tárgyalóképes német és középfokú angol nyelvtudás
  • Adatbázisok ismerete
  • MS Office, MS Windows, Csapatjátékos attitűd
  • Talpraesett, találékony személyiség
  • Jó prezentációs készség
  • Precizitás és megbízhatóság

Előny

  • Német munkakörnyezet ismerete és interkulturális ismeretek
  • MS SQL, Linux kliens és szerver oldali ismeretek (Red Hat, SUSE)
  • Piackutatás, ügyfélelégedettség-felmérés terén szerzett tapasztalat
  • Statisztikai programok ismerete (SPSS)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonómikus, modern munkakörnyezet az   Infoparkban

Jelentkezés   módja

Kérünk, hogy részletes magyar vagy német nyelvű   szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

“Állásajánlatok” menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79312

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió