www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 915544
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Megbízónk a hazai informatikai piac egyik meghatározó szereplője, számukra keresünk munkatársat a következő pozícióba:

IT TERMÉKÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER (E-D06)

A munkakör rövid leírása: Szoftverinfrastruktúra megoldások termékmenedzsmentje

Feladatkörök, felelősségek:
  • Gyártókkal, disztribútorokkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ügyféligények felmérése, igénygenerálás, termékmenedzsment
  • Kiemelt ügyfélmenedzserek támogatása
  • Ajánlatkészítés, szerződések kezelése

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Oracle, Microsoft szoftverek ismerete
  • IT kereskedelemben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • IT piac ismerete
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség; szívesen megy ki tárgyalni
  • Értékesítői és műszaki attitűd: Műszaki és kereskedelmi beállítottságú személyiség, aki a mérnöki és kereskedelmi oldalt is megérti
  • Ügyfélközpontúság
  • Csapatszellem

Előnyt jelent:
  • Hasonló pozícióban szerzett korábbi tapasztalat

Amit ajánlunk:
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Stabil cég nyújtotta biztonság
  • Kellemes munkahelyi légkör

Juttatás: versenyképes alapbér+ jutalék (+ céges gépkocsi - nem minden esetben)
Jogviszony: alkalmazotti
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Erika Bácsalmási, E-mail cím megjelenítése, +36.30.730.2549

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió