www.cvonline.hu

IT technikus

  • A hirdetés 580 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató központ Zrt.

munkatársat keres.

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV Csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek eredményeként jött létre 2013-ban. A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában is hangsúlyozottan tetten érhető. Ennek nyomán társaságunk a MÁV csoport vállalatainak nyújt informatikai szolgáltatást. Amennyiben Ön is tud azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel; várjuk jelentkezését.

A munkakört jellemző fő feladatok:

  • Számítógépek és perifériáik üzemeltetése, karbantartása.
  • Operációs rendszerek, felhasználói szoftverek telepítése.
  • A felsorolt feladatokhoz kötődő készenléti szolgálat ellátása.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Befejezett szakirányú középfokú végzettség, vagy
  • általános középfokú végzettség (érettségi) és szakirányú tanfolyam.
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat.
  • MS Windows operációs és irodai rendszerek ismerete.
  • Számítógépek hardver-szintű ismerete.
  • IP hálózatok alapfokú ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány.

A munkakör betöltéséhez szükséges tulajdonságok:

  • Önállóság, megbízhatóság, fegyelmezett, precíz munkavégzés.
  • Rendszerszemlélet, kreativitás, problémamegoldó képesség, proaktivitás.
  • Szakmai összefoglaló, lényeglátó képesség.
  • Ügyfélorientált kommunikációs készség.

A munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a  "Jelentkezés" gombra kattintva. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő