www.cvonline.hu

IT technikus

  • A hirdetés 889 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. munkatársat keres

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Kliensek üzemeltetése, szoftveres és hardveres hibaelhárítása, karbantartása,
  • kliensek üzembe helyezése, kivonása,
  • központi nyomtatórendszer üzemeltetése, kellékanyagokkal történő ellátása.

Elvárásaink:

  • Szakirányú középfokú állami iskolai végzettség, vagy középfokú állami iskolai végzettség +  szakirányú tanfolyam,
  • MS Windows operációs és irodai rendszerek ismerete,
  • számítógépek hardver szintű ismerete,
  • IP hálózatok alapfokú ismerete,
  • szakmaspecifikus információtechnológiai ismeretek,
  • okostelefonok és tabletek beható ismerete,
  • „B” kategóriájú jogosítvány.

Tapasztalat:

  • Minimum 1 év szakirányú gyakorlat.

További elvárások:

  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • rugalmasság a változó körülmények kezelésére,
  • rendszerszemlélet, precizitás,
  • megbízhatóság, önállóság,
  • folyamatos fejlődésre való hajlam.

A munkavégzés helye:

2014. december 16.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázatát - a tárgyban a pozíció megjelölésével - az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő