www.cvonline.hu

IT TECHNIKUS

  • A hirdetés 842 napja lejárt

Feladatok:

  • Termelő vállalat Windows 7 számítógépes munkaállomások és kapcsolódó perifériák első szintű üzemeltetési támogatása,
  • Kapcsolattartás a mérnöki másodszintű támogató munkatársakkal,
  • Belső Helpdesk használata a napi munkában, elvégzett feladatok regisztrálása,
  • Kliens számítógépek telepítése, szervizelése, adminisztrációja,
  • Hibaelhárítás a termeléses és irodai számítógép-környezetben (hálózat, telefon, nyomtatás)
  • Számítógépes eszköz nyilvántartási rendszer napi szintű adminisztrációja,
  • Project és Ad-hoc üzemeltetési és raktározási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség,
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Microsoft Windows 7 munkaállomás üzemeltetői szintű ismerete,
  • Üzemeltetési területen szerzett legalább egy éves tapasztalat,
  • Alapfokú hálózati ismeretek,
  • PC mentési/klónozási technikák ismerete,
  • Alapfokú Linux ismeret,
  • Microsoft irodai alkalmazások konfigurációs ismerete,
  • Önállóság, precíz, proaktív munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmas attitűd,
  • Műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő