www.cvonline.hu

IT technikus

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 818202

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba meresünk új munkatársat:

IT TECHNIKUS

Főbb feladatai, felelőssége:

  • Számítógépes felhasználók támogatása, kiszolgálása, probléma esetén hiba elhárítása.
  • Szoros együttműködés a felhasználókkal és a központi IT szervezetekkel
  • Operációs rendszerek, szoftverek, nyomtatók telepítése munkaállomásokra, szerverekre.
  • Eszközök hardveres telepítése, egyszerűbb hiba elhárítása.
  • Hálózati, telekommunikációs eszközök telepítése, karbantartása, működésének felügyelete
  • Biztonságtechnikai irányelvek betartása, betartatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Legálább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Széleskörű számítástechnikai ismeretek mind hardver, mind szoftver oldalról.
  • Operációs rendszerek - főként, Windows 7, Windows 2003, Windows 2008, Linux ismeret
  • Hibafelderítéséhez szükséges analitikus gondolkodásmód.
  • Számítógépek felépítésének ismerete, legalább alapszintű szerelési gyakorlat.
  • Proaktív, kezdeményező készség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Jó probléma megoldó képesség

Kategória
IT / Informatika
Régió
Tatabánya