www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.07.24.
 Hirdetés azonosító: 1151795
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

IT Technikus

Feladatok:

  • hardver- és szoftvertelepítés, hardverkarbantartás
  • egyéni felhasználók támogatása
  • szerverek és hálózati nyomtatók karbantartása, telepítése
  • struktúrált hálózati üzemeltetés, kábelezés
  • adatmentés, visszatöltés
  • a termelési tevékenység támogatása

Elvárások:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban kiemelten fontos!
  • informatikai területen szerzett minimum középfokú végzettség
  • erős PC- és Microsoft OS-ismeretek
  • LAN- és TCP/IP-tapasztalat
  • erős rendszerezői, adminisztrációs készség
  • műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • hasonló gyártóipari, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • GSuite rendszer ismerete
  • Google Apps Script vagy Java Script ismeret

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú, stabil munkavégzés
  • Cafeteriarendszer
  • Vállalati buszjárat (Miskolcról, Ónodból)
  • Dolgozói kedvezmények