www.cvonline.hu

IT technikus

  • A hirdetés 365 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója tiszaújvárosi telephelyű multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Önálló munkavégzési képesség, gyakorlatias, proaktív hozzáállás
  • Megbízhatóság, pontosság, lelkiismeretesség
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • Pályakezdő
  • Angol nyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • Munkarend több műszakban
  • Béren kívüli juttatások
  • Ingyenes céges buszjárat / útiköltség térítés (bérlet és üzemanyag is)

Munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük juttassa el fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre!

Helyek Tiszaújváros
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Technikus

MÜKI LABOR Kft.

Technikusi munkakörbe keresünk munkatársat, bud...
Budapest, Pest

IT technikus* (Budapest vagy Székesfehérvár)

MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

MÁV-csoport MÁV Szolgáltató Központ Zrt. IT tec...
Budapest, Székesfehérvár, Pest, Fejér

Karbantartó technikus

Trenkwalder Kft

Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező Partner...
Veszprém, Veszprém