www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.05.23.
Hirdetés azonosító: 1069529
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
IT TECHNIKUS / RENDSZERGAZDA (AK-W01)

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik számára vonzó a magas színvonalú és presztízsű közeg, a komplex feladatok és a szakmai fejlődési lehetőség.

Feladatok:
  • IT eszközök diagnosztikája, hibaelhárítása, javítása, ezek dokumentálása
  • IT rendszererek üzemeltetésének támogatása
  • Belső Helpdesk használata, a javítási feladatok regisztrálása
  • IT eszközök épületen belüli mozgatása, raktározása, installálása
  • IT eszköz-nyilvántartási rendszer folyamatos frissítése
  • Rack szekrények kábelezése
  • hálózati infrastruktúra támogatása
Elvárások:
  • szakirányú, informatikai területen szerzett középfokú végzettség, technikusi képesítés
  • legalább középszintű aktív angol nyelvtudás
  • önálló, precíz, proaktív munkavégzés
  • jó megfigyelőképeség, gyors tanulási készség
  • rugalmasság
Előnyök:
  • IT hálózat-üzemeltetési tapasztalat
  • magabiztos hálózati és hardware ismeretek
Ajánlatunk:
  • szakmai fejlődés, továbbképzés lehetősége
  • magas színvonalú, támogatást biztosító szakmai háttér
Fizetés: versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatási csomag
Munkavégzés helye, ideje: Budapest, napi 8 óra
Kezdés: azonnal

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió