www.cvonline.hu

IT TECHNIKUS (RENDSZER TECHNIKUS) (7058)

  • A hirdetés 650 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
IT technikus (Rendszer technikus)

Elvárások:
•szakirányú középfokú végzettség:
 o Microsoft Windows operációs rendszerek adminisztrátor-szintű ismerete
 o MS Office alkalmazások támogatói szintű ismerete
 o Magabiztos hálózati és hardware ismeretek
•Kétműszakos munkarend vállalása
•együttműködő-készség, megbízhatóság, rugalmasság
•Angol nyelv ismerete kommunikációs szinten, írásban és szóban

Feladatok:
•Céges irodai és gyártási informatikai infrastruktúra üzemeltetése (PC-k, szerverek, printerek, fénymásolók, telefonok, hálózati eszközök, tesztállomások, stb.)
•Irodai és termelési felhasználók támogatása (software-ek, alkalmazások)
•Gyártás informatikai/tesztes részének üzemeltetése/támogatása, termelés folytonosságának biztosítása

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Folyamatos fejlődési lehetőség
•Cafeteria
•Lendületes csapat

Megbízónk profilja:
•Nemzetközileg ismert és elismert elektronikai beszállító. Fő tevékenységünk: asztali számítógépek összeszerelése

Munkavégzés helye:
•Komárom, Ipari park

Munkaidő:
•2 műszakos munkarendben (Hétfőtől - Péntekig)

Munkába állás időpontja:
•Folyamatosan

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet, fényképes önéletrajzzal.
Kérjük, az „IT Technikus” tüntesse fel az e-mail tárgy mezőbe.

Érdeklődni:
Pannon-Work Tatabányai iroda
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület)
Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Pannon-Work Komáromi iroda
Cím: 2900 Komárom, Kelemen L út 1. (A RETRO üzlet felett)
Ügyfélfogadás: CSAK KEDDI napokon: 15:00-17:00 óra között
Telefon: 34/312-061, 70/3820-926; 70/382-0905;

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857